دسته بندی محصولات
  فیلترها
  اولویت ها
  جستجو
  خبرخوان

  وبلاگ

  0 عيب يابى پخش سيستم

  گاهي اوقات با گاز دادن خودرو و تغيير در دور موتور صدای آزاردهنده اي در بلندگوهاي خودرو شنيده مى شود كه در شش مرحله مى توانيد به عيب يابي سيستم صوتي و رفع اين مشكل بپردازيد. براى انجام اين كار بايد با حوصله و مرحله به مرحله پيش برويد تا نتيجه لازم به دست آيد. هر كدام از مراحل عيب يابى سيستم صوتى ممكن است بارها تكرار شود تا مشكل نويز سيستم به طور كلى برطرف شود.

  بررسي آمپلي فايرها

  اين مرحله را براي هركدام از آمپلي فايرهاي سيستم تكرار كنيد. در اولين گام بين ورودي و خروجي آمپلي فاير اتصال كوتاه برق...

  0 اجزا و قطعات کولر گازی خودرو و نحوه کارکرد آن

  در این آموزش به شناخت قطعات و اجزا کولرگازی خودرو می‌پردازیم که لازم است هر راننده‌ای آشنایی مختصری با آن داشته باشد تا در مواقع ضروری بتواند آن را از قطعات دیگر متمایز کند همچنین باید توجه داشت که عدم کارکرد یا نادرست کار کردن هر یک از این قطعات باعث بروز مشکل در سیستم شده و کار سیستم را با مشکل مواجه می‌کند کو

  1 عیب یابی کویل خودرو
  اهمیت و سلامت بخش جرقه زنی موتور و اثر آن بر کاهش مصرف سوخت و بالا رفتن بازده موتور بسیار گفته ایم. در واقع می توان گفت یکی از قسمت هایی که در طول سا لها در تکنولوژی خودروسازی بسیار پیشرفت کرده است، بخش برقی و جرقه زنی موتور است. موتورها هر چند از نظر تکنولوژی کاری پیشرفت کرده اند اما این پیشرفت بدون داشتن سیستم های نوین برق و جرقه چندان کامل نمی شود. که در ادامه به بررسی کویل خودرو و عیب یابی آن خواهیم پرداخت:
  1 این روزها با حدود 100 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟
  شاید در ظاهر عدد بزرگ باشد ولی باید قبول کرد که حتی با چنین پولی هم نمی شود خودرو آن چنانی خرید. با این حال مدل هایی هستند که شما را ناامید نکنند. تا همین پنج شش سال پیش، 100 میلیون برای خودش عددی بود. حتی آن ایام می شد با 100 میلیون خانه خرید. اما اکنون با چنین پولی باید روی خراجی های نه چندان دندان گیر بازار حساب باز کنید.
  2 چگونه یک وبلاگ می تواند به کسب و کار تجارت الکترونیکی در حال رشد شما کمک کند

  هنگامی که یک کسب و کار آنلاین را شروع می کنید، هدف اصلی شما فروش محصولات است، درست است؟ به عنوان یک صاحب کسب و کار، می خواهید فروشگاه خود را به مخاطبان بیشتری نمایش دهید. بنابراین، تصمیم می گیرید به رسانه های اجتماعی بروید، چرا؟ از آنجا که همه این کارها را انجام می دهند، پس چرا باید شما آن را انجام بدهید؟ که همه از کسب و کارتان آگاهی داشته باشند و این بهترین راه برای کسب و کار شما است.

  آیا می دانید داشتن یک وبلاگ برای فروشگاه آنلاین شما می تواند بسیار مفید باشد؟ بسیاری از کسب و کار اهمیت داشتن یک وبلاگ را درک نمی کنند چرا که آنها زمان کنترل در کیفیت محتوای را ندارند

  امروز ما در مورد اینکه چگونه یک وبلاگ میتواند نقش مهمی در رشد تجارت الکترونیک شما داشته باشد بحث خواهیم کرد. بعدها بعضی از راهنمایی هایی که برای نوشتن پستهای وبلاگ مرتبط با کسب و کار مفید خواهد بود را نیز مورد بحث قرار خواهیم داد.

  آرشیو وبلاگ